Regulamin

Rejestracja udziału

Zgłoszenie udziału w Sympozjum odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną przez stronę https://konstelacje.jordan.pl/  do dnia 18.10.2020 24.10.2020

Na stronie: https://konstelacje.jordan.pl/ należy przejść do zakładki Rejestracja.

Po wypełnieniu Formularza Rejestracyjnego otrzymają Państwo na podany e-mail potwierdzenie wraz z indywidualnym loginem, który służyć będzie do ponownego logowania, dokonania opłaty lub sprawdzania statusu swoich zamówień.

Po wypełnieniu formularza system automatycznie przekierowuje do zakładki Wybór usług, gdzie należy dokonać opłaty lub wybrać inne bezpłatne usługi.

Opłata za wpisowe 

  • Na stronie: 
    https://konstelacje.jordan.pl/  należy się zalogować, a następnie w zakładce Wybór usług zaznaczyć Udział w Sympozjum  -  opłata - 60,- PLN (Opłata obejmuje udział w webinarium wraz z dostępem do transmisji. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat).
  • System wymaga podania danych do faktury. Prosimy upewnić się, że podany NIP (numer identyfikacji podatkowej) firmy jest prawidłowy. Po wystawieniu faktury korekta lub uzupełnienie NIP nie będą możliwe.  
  • Należy określić metodę płatności (Standardowy przelew bankowy) oraz złożyć zamówienie. Na podany podczas rejestracji e-mail zostanie wysłane elektroniczne potwierdzenie zamówienia wraz z indywidualnym numerem transakcji TID oraz numerem konta, na które należy dokonać wpłaty.
  • Wpłatę należy dokonać w dniu rejestracji, nie później jednak niż do 24.10.2020. Kopię przelewu prosimy przesłać do ewa.bochenek@jordan.pl Po otrzymaniu wpłaty system automatycznie wystawi fakturę, która zostanie wysłana wyłącznie drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji e-mail.

​​​Dostęp do transmisji

Link z indywidualnym dostępem do transmisji zostanie wysłany na podany podczas rejestracji e-mail. W razie problemów z otrzymaniem linku prosimy o kontakt z ewa.bochenek@jordan.pl  lub +48 785 061 120 ​​​​​​​
Udostępnianie linku osobom trzecim jest zabronione.

 

Anulacja udziału

  • W przypadku rezygnacji z udziału w Sympozjum w terminie do 18.10.2020  Organizator zwróci dokonaną wpłatę w 100%.
    Rezygnacja z uczestnictwa w Sympozjum musi być dokonana w formie pisemnej i wysłana na adres: ewa.bochenek@jordan.pl
  • W przypadku rezygnacji z udziału w Sympozjum od 19.10.2020  Organizator nie zwraca wpłaconych pieniędzy.